www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 2 грудня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Дніпропетровськгаз
АТ «Дніпропетровськгаз» закупив обладнання для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону
Версія для друку Написати листа

  АТ «Дніпропетровськгаз» закупив обладнання для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону

  Цього тижня АТ «Дніпропетровськгаз» отримав сучасне обладнання – стоп-систему для блокування газопроводу. Вона дозволяє проводити ремонтні роботи на аварійних ділянках газопроводу без відключення споживачів від газу. Дніпропетровщина стала другою з-поміж усіх областей України, хто закупив таке обладнання.

  Представники компанії-виробника провели навчання для фахівців Павлоградського відділення АТ «Дніпропетровськгаз», де розповіли про усі нюанси роботи із устаткуванням. З обох сторін аварійної ділянки труби встановлюються металеві фітинги. А потім між ними проводиться тимчасова труба, так званий байпас - резервний шлях газу, за яким він і буде йти до кінця ремонтних робіт. Уперше обладнання фахівці використають вже цього місяця у Павлограді.

  Незабаром розпочнеться опалювальний сезон, коли від стабільної доставки газу буде залежати комфорт споживачів. Використання стоп-системи надзвичайно актуальне під час цього періоду, тому що переривати газопостачання навіть на короткий відрізок часу вкрай небажано.

  «Дніпропетровськгаз проводить дуже велику роботу з модернізації та технічного оснащення системи газопостачання області в цілому. Стоп-система дає можливість на період робіт не припиняти подачу газу всім споживачам. Це особливо важливо під час опалювального періоду», - розповіла головний інженер Павлоградського відділення АТ «Дніпропетровськгаз» Вікторія Тимкова.

  АТ «Дніпроетровськгаз» інвестував у це обладнання понад 1 млн гривень. Крім того, компанія регулярно проводить планові ремонтні роботи газорозподільної мережі, з початку року компанія обстежила понад 11 тис км газопроводу та виявила і усунула більше 300 витоків. Тепер із сучасною стоп-системою фахівцям буде легше проводити такі роботи, а процес доставки газу буде безпечним та стабільним, яким АТ «Дніпропетровськгаз» робив його завжди.


  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор