www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 25 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Центр зайнятості
Головне робота на упередження
Версія для друку Написати листа

Головне робота на упередження

22 липня 2020 року директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова провела робочу зустріч з представниками громадської організації «Інститут соціальної політики регіону» Олегом Кулінічем та Наталією Вайтер-Буйновою з метою покращення можливостей для працевлаштування працівників органів публічної влади і бюджетних установ регіону, що можуть надійти на ринок праці у зв’язку з проведенням адмінреформи.
Також участь у заході взяли: заступник директора ОЦЗ Раїса Малоіваненко, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Тетяна Сальнікова та перший заступник директора Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Євген Бородін.
В ході зустрічі були обговорені питання стану ринку праці регіону та можливості отримання освітніх послуг мешканцями віддалених від центру територій в умовах карантину.
«Дніпропетровська обласна служба зайнятості завжди націлена на упередження виникнення страхових випадків з причини втрати роботи. Ми всебічно підтримуємо ініціативи соціальних партнерів щодо підвищення конкурентоспроможності робочої сили», – зазначила Вікторія Кузнецова.
За результатами заходу була досягнута домовленість про проведення низки онлайн тренінгів та ярмарок вакансій для вищезазначеної цільової аудиторії та забезпечення їх учасників юридичною, психологічною та HR-консультаційною допомогою.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор