www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 25 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Бюро
Стартує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч»
Версія для друку Написати листа

  Стартує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч»

  З 13 липня по 10 грудня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч». Взяти участь в конкурсі можуть як дорослі, так і діти (за умови згоди одного з батьків або законного представника).

  «Темою конкурсних робіт є захист прав людини, рівний доступ до правосуддя та правової інформації, посилення правових можливостей і правової спроможності населення, право на безоплатну правову допомогу», – зазначила заступниця Міністра юстиції Валерія Коломієць.

  Фотоконкурс проводиться за п’ятьма номінаціями:
  - подія у системі БПД (світлини з правопросвітницького заходу);
  - портрет клієнта або працівника системи БПД;
  - правова допомога очима дітей (фотографія зроблена дитиною);
  - робота дистанційних та мобільних консультаційних пунктів доступу до БПД;
  - місце правових можливостей (фотографія зроблена в приміщеннях центрів з надання БВПД).

  Фотоконкурс проводиться за трьома етапами.

  I етап – приймання конкурсних робіт (фотографій). З 13 липня по 30 жовтня 2020 року необхідно зареєструватися на вебсайті фотоконкурсу за посиланням http://photo-konkurs.legalaid.gov.ua, обрати одну з номінацій та завантажити на сайт не більше однієї світлини.

  II етап – голосування, що триватиме до 29 листопада 2020 року. Щоб проголосувати за конкурсну роботу потрібно авторизуватися на вебсайті фотоконкурсу за посиланням http://photo-konkurs.legalaid.gov.ua через Gmail пошту.

  На III етапі, що триватиме з 30 листопада до 10 грудня 2020 року, будуть визначені переможці, оголошені результати конкурсу та нагороджені переможці.

  Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на сайті фотоконкурсу «Правова допомога поруч» http://photo-konkurs.legalaid.gov.ua
  або на сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/novyny/ogoloshennya-pro-provedennya-onlajn-fotokonkursu-pravova-dopomoga-poruch/

  Фотоконкурс .png 8.pngФотоконкурс .png 1.pngфотоконкурс .png 2.pngфотоконкурс .png 3.pngФотоконкурс .png 4.pngФотоконкурс .png 5.pngфотоконкурс .png 6.pngФотоконкурс .png 7.png
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор